První návštěva - naše doporučení

Rezervace termínu

Masáž si můžete rezervovat telefonicky, mailem nebo pomocí rezervačního systému na našich stránkách. Je vhodné si masáž rezervovat s předstihem. My tak budeme schopni vyjít lépe vstříc Vašim přáním a potřebám.

Sdělte nám při rezervaci Vaše konkrétní požadavky, přání a očekávání (např. jméno oblíbené terapeutky, preferovaná místnost, případně masážní místnost se sprchovým koutem apod.). Buďte konkrétní, předejdete tím případným zklamáním.

Než masáž začne

Bezprostředně před masáží nejezte, s plným žaludkem si masáž nebudete moci vychutnat naplno a například masáž břicha budeme muset vynechat.

Doporučujeme dostavit se asi deset minut před samotným začátkem masáže, abyste si ji mohli v klidu užít od začátku až do konce. Využijte naší sprchy a případně se občerstvěte čajem, který je po celou dobu Vašeho ošetření zdarma.

Zdravotní stav

Informujte nás, prosím, o Vašich zdravotních obtížích, zvolíme to nejlepší s ohledem na váš komfort a vyloučíme všechna případná rizika. Masáž není vhodná při vysoké horečce, nebo pokud jste utrpěli vážná poranění či zlomeniny. Pokud si nejste jisti svým zdravotním stavem, neváhejte kontaktovat svého lékaře. Musíme také podotknout, že bohužel neneseme žádnou odpovědnost za případné zhoršení zdravotního stavu, protože nejsme schopni do detailu diagnostikovat Váš aktuální zdravotní stav na místě masáží.

Konzultovat své případné potíže můžete na adrese: recepce@relaxgalerie.cz či zavolat na 722 221 449.

Diskrétnost je samozřejmostí.

Před masáží

Pracovníci recepce jsou tu pro Vás, neváhejte je proto využít, pokud vás něco zajímá či potřebujete další informace. Upravíme Vám masáž na míru. Pokud si přejete razantnější či naopak jemnější masáž, upozorněte nás. Jsme tu pro vás...

Pokud si budete přát využít sprchu před nebo po masáži, informujte, prosím, o tom recepci při rezervaci masáže.

Klidné prostředí

Abychom poskytli komfort všem návštěvníkům našich studií, požádáme Vás, abyste přepnuli mobilní telefony do tichého režimu bez vibrace a zároveň udržovali konverzaci na minimu.

Těhotenství

Jste-li teprve na počátku těhotenství, můžete si dopřát masáž dle libosti. Jak ale bude těhotenství pokračovat, měla by být vaše masáž zaměřena spíše na zádové svalstvo, páteř, šíji či nohy. Masáž chodidel je lepší v průběhu těhotenství vynechat. Masáž provedená s ohledem na Váš stav přinese zmírnění napětí, zvýšení imunity či lepší proudění živin krví k miminku – doporučujeme Masáž pro maminky.

Před porodem a v průběhu šestinedělí není thajská masáž vhodná. Po uplynutí této lhůty vás ale rádi přivítáme na Poporodní masáži, která bude mít na Vaše tělo blahodárný účinek.

Co všechno si odložit

Pro dokonalý požitek z ošetření také doporučujeme odložit hodinky a další šperky. Před masáží obličeje doporučujeme vyjmout kontaktní čočky. Než přijde terapeutka, položte se na lehátko a přikryjte se ručníkem, který je vždy k dispozici.

U některých druhů masáží (olejová masáž, masáž nohou apod.) je součástí rituálu omytí plosek nohou teplou vodou. V takovém případě si odložte do spodního prádla (můžete na překrytí těla použít ručník) a počkejte v sedě na příchod terapeutky.

Během masáže

Během ošetření klidně dýchejte a relaxujte. Doporučujeme zavřít oči a co nejvíce se uvolnit, abyste si masáž vychutnali opravdu naplno. Hluboká relaxace může přejít i ve spánek a rozhodně se neostýchejte si ho dopřát! Prosím sdělte našim terapeutkám ihned jakoukoliv nespokojenost či snížení komfortu. Jsme rádi za každou Vaši reakci a masérky jsou připraveny upravit intenzitu masáže snadnými hesly:

SOFT – žádáte lehkou masáž

STRONG – žádáte o tvrdší / intenzivnější masáž

Případně požádejte o ztišení hudby, světla nebo intenzity klimatizace.

Po masáži

Nabídneme Vám šálek výtečného čaje. Nikam nespěchejte. V našich studiích můžete relaxovat dle svých přání a nechat masáž v klidu tzv. doznít na posezeních k tomu určených. Pokud jste během Vaší návštěvy nebyli s něčím spokojeni, neváhejte nám o tom říci. Naším cílem je plnit přání každého našeho klienta. Dejte nám vědět, pokud se to nepodaří, abychom mohli naše služby neustále zlepšovat a zkvalitňovat.

Pokud budete s masáží spokojeni, můžete terapeutku odměnit menším obnosem (tipem), vyjádříte jí svoji spokojenost s provedenou masáží. Pokud nám budete chtít napsat, využijte prosím email recepce@relaxgalerie.cz.

Stornování

Pokud se rozhodnete zrušit plánovanou masáž, učiňte tak prosím s co největším předstihem, abychom váš termín mohli nabídnout dalším klientům. V našich studiích neúčtujeme žádné stornovací poplatky, ale budeme rádi, pokud na nás s případným stornem nezapomenete.

Budeme se těšit na Vaši příští návštěvu.

Kontaktujte nás

Adresa:

Relax Studio Galerie

Nám. Generála Píky 27, 326 00 Plzeň

Telefonní číslo:

+420 722 221 449

Informace

Otevírací doba:

Po - Pá   8:00 - 21:00

So - Ne   9:00 - 21:00