První návštěva - naše doporučení

Rezervace termínu

Masáž si můžete rezervovat telefonicky +420 733 519 601, e-mailem praha@relaxgalerie.cz nebo pomocí rezervačního systému na:

https://rezervace.membex.cz/maxfitness/

Je vhodné si masáž rezervovat s předstihem. My tak budeme schopni vyjít lépe vstříc Vašim přáním a potřebám. Sdělte nám při rezervaci Vaše konkrétní požadavky, přání a očekávání (např. jméno oblíbené masérky, volbu síly masáže apod.). Buďte konkrétní, předejdete tím případným zklamáním.

Než masáž začne

Bezprostředně před masáží nejezte, s plným žaludkem si masáž nebudete moci vychutnat naplno a například masáž břicha budeme muset vynechat.

Doporučujeme dostavit se asi deset minut před samotným začátkem masáže, abyste si ji mohli v klidu užít od začátku až do konce. Občerstvěte se čajem, který je po celou dobu Vašeho ošetření zdarma.

Zdravotní stav

Informujte nás, prosím, o Vašich zdravotních obtížích, zvolíme to nejlepší s ohledem na Váš komfort a vyloučíme všechna případná rizika. Musíme také podotknout, že bohužel neneseme žádnou odpovědnost za případné zhoršení zdravotního stavu, protože nejsme schopni do detailu diagnostikovat Váš aktuální zdravotní stav na místě masáží.

Konzultovat své případné potíže můžete e-mailem na adrese: praha@relaxgalerie.cz či zavolat na +420 733 519 601 (diskrétnost je samozřejmostí).

Před masáží

Recepční jsou tu pro Vás, neváhejte je proto využít, pokud Vás něco zajímá či potřebujete další informace. Upravíme Vám masáž na míru. Pokud si přejete razantnější či naopak jemnější masáž, vyhnutí se či naopak zaměření se na určitou partii, upozorněte nás. Jsme tu pro Vás...

Klidné prostředí

Abychom poskytli komfort všem návštěvníkům našich studií, požádáme Vás, abyste přepnuli mobilní telefony do tichého režimu bez vibrace a zároveň udržovali konverzaci na minimu.

Co všechno si odložit

Pro dokonalý prožitek z ošetření doporučujeme odložit hodinky a další šperky. Odložte si do spodního prádla (při olejové masáži doporučujeme svléknout i horní díl spodního prádla), poté se položte na břicho na lehátko. A pokud chcete, přikryjte se ručníkem, který je vždy k dispozici, a vyčkejte na příchod masérky.

U některých druhů masáží (masáž nohou apod.) je součástí rituálu omytí plosek nohou teplou vodou.

Před masáží obličeje doporučujeme vyjmout kontaktní čočky.

Během masáže

Během ošetření klidně dýchejte a relaxujte. Doporučujeme zavřít oči a co nejvíce se uvolnit, abyste si masáž vychutnali opravdu naplno. Hluboká relaxace může přejít i ve spánek a rozhodně se neostýchejte si ho dopřát! Prosím sdělte našim masérkám ihned jakoukoliv nespokojenost, např. s intenzitou prováděné masáže či snížení komfortu: požádejte o ztlumení hudby, světla, klimatizace.

Po masáži

Nabídneme Vám šálek čaje nebo sklenici vody. Pokud jste během Vaší návštěvy nebyli s něčím spokojeni, neváhejte nám o tom říci. Naším cílem je plnit přání každého klienta. Dejte nám vědět, abychom mohli naše služby neustále zlepšovat a zkvalitňovat.

Pokud budete s masáží spokojeni, můžete masérku odměnit menším obnosem (tipem), vyjádříte jí svoji spokojenost s provedenou masáží.

Pokud nám budete chtít napsat, využijte prosím email praha@relaxgalerie.cz.

Stornování

Pokud se rozhodnete zrušit plánovanou masáž, učiňte tak prosím s co největším předstihem, abychom Váš termín mohli nabídnout dalším klientům. V našich studiích neúčtujeme žádné stornovací poplatky, ale budeme rádi, pokud na nás s případným stornem nezapomenete.

Budeme se těšit na Vaši příští návštěvu.

Kontaktujte nás

Adresa:

Relax Studio Praha

OD Bílá Labuť - 4. NP

Na Poříčí 1068 | Praha 1

Telefonní číslo:

+420 733 519 601

E-mail:

praha@relaxgalerie.cz

Informace:

Otevírací doba

Po - So   9:00 - 21:00