Ergoline Excellence 900


INTELIGENT POWER, ULTRA VIT IQ, SHOULDER TAN, NECK TAN IQ, BALANCED TAN, BODY WAVE LIGHT, COMFORT COOLING, CLIMATRONIC IQ, AQUA FRESH 2, AROMA, STEREO SOUND, IQ SENZOR.

Velmi výkonné turbo solárium s IQ senzorem - opalování pro každý typ pleti. Pomocí IQ senzoru lze regulovat opalovací výkon solária.

Název mluví u série Excellence za vše. To nejlepší z možné výbavy solária je v řadě Excelence jako standard - špička v UV záření, designu, ergonomice, kvalitě a servisu.

BALANCED TAN

Technologie Balnce Tan se v opalovacím tunelu projevuje optimalizovaným rozdělením ultrafialových světelných zdrojů, které zesilují tunelový efekt. Pokrok je zvláště citelný v oblasti opalovačů obličeje - dosahuje velmi rovnoměrné intenzity UV záření v celé oblasti tváře. Nesmíme také zapomenout na vylepšené opalovače pro oblast ramen a šíje.

CLIMATRONIC

Funkce Climatronic - požadovanou teplotu lze individuálně nastavit v krocích po dvou stupních v rozsahu od 20 do 30 stupňů Celsia. Integrovaný klimatizační agregát přitom nechladí jen plochu pro ležení, nýbrž i proudy vzduchu v opalovacím tunelu. Při spuštění opalovacího procesu je funkce Climatronic spuštěna na příjemných 22 stupňů Celsia.

AQUAFRESH & AROMA

Svěží inovace v soláriích Excellence od Ergoline: nové komfortní programy Aqua Fresh a Aroma. Pro osvěžení zákazníků solárií stříká Aqua Fresh do opalovacího tunelu a v rovnoměrných intervalech do oblasti hlavy a těla jemně rozprášenou esenci z trysek, které lze aktivovat odděleně.

Absolutní světovou novinkou v programu Ergoline je přitom neutralizace typického zápachu ultrafialového záření po opalování prostřednictvím speciálních komponentů v kapalinové mlze. 

STEREO SOUND

Ergoline Excellence série má standardně přípojnou zdířku pro připojení sluchátek v provedení stereo sound.


BODY SOFT AKRYLOVÉ DESKY

Ergonomicky tvarované plochy pro ležení jsou znakem všech profesionálních solárií Ergoline. Zajišťují zvláště uvolněnou polohu při opalování a zabraňují vzniku otlačených a bílých míst v oblasti doteku akrylové desky s tělem.

Cena: 13 Kč / min