Ergoline Excellence 900

IQ POWER, 51x 120-180W, 4x520W, 10x25W

INTELIGENT POWER, ULTRA VIT IQ, SHOULDER TAN, NECK TAN IQ, BALANCED TAN, BODY WAVE LIGHT, COMFORT COOLING, CLIMATRONIC IQ, AQUA FRESH 2, AROMA, STEREO SOUND, IQ SENZOR.

Popis stroje:

Velmi výkonné turbo solárium s IQ senzorem - opalování pro každý typ pleti. Pomocí IQ senzoru lze regulovat opalovací výkon solária.

Název mluví u série Excellence za vše. To nejlepší z možné výbavy solária je v řadě Excelence jako standard - špička v UV záření, designu, ergonomice, kvalitě a servisu.

VYVÁŽENÝ VÝKON: BALANCED TAN

Technologie Balnce Tan se v opalovacím tunelu projevuje optimalizovaným rozdělením ultrafialových světelných zdrojů, které zesilují tunelový efekt. Pokrok je zvláště citelný v oblasti opalovačů obličeje - dalším vývojem ultra-skleněného reflektoru třetí generace byla znovu zlepšena geometrie pro rovnoměrnější rozdělení ultrafialových paprsků. Spolu s optimalizovaným uspořádáním obličejových výbojek se tak dosahuje velmi rovnoměrné intenzity UV záření v celé oblasti tváře. Nesmíme také zapomenout na vylepšené opalovače pro oblast ramen a šíje.

CLIMATRONIC

Funkce Climatronic sériově zabudovaná ve všech soláriích Excellence od Ergoline je založena na principu, který se v automobilech osvědčuje již léta. Stejně jako v automobilech mohou uživatelé definovat teplotní rozsah, který je automatickou klimatizací udržován konstantní během celého procesu opalování. Požadovanou teplotu lze individuálně nastavit v krocích po dvou stupních v rozsahu od 20 do 30 stupňů Celsia. Integrovaný klimatizační agregát přitom nechladí jen plochu pro ležení, nýbrž i proudy vzduchu v opalovacím tunelu. Při spuštění opalovacího procesu je funkce Climatronic spuštěna na příjemných 22 stupňů Celsia.

AQUAFRESH & AROMA

Svěží inovace v soláriích Excellence od Ergoline: nové komfortní programy Aqua Fresh a Aroma. Pro osvěžení zákazníků solárií stříká Aqua Fresh do opalovacího tunelu a v rovnoměrných intervalech do oblasti hlavy a těla jemně rozprášenou esenci z trysek, které lze aktivovat odděleně.

Absolutní světovou novinkou v programu Ergoline je přitom neutralizace typického zápachu ultrafialového záření po opalování prostřednictvím speciálních komponentů v kapalinové mlze. Pomocí programových tlačítek Vital a Relax lze Aqua Fresh automaticky kombinovat s oživujícími nebo relaxačními intervaly aróma.přání i samos.

STEREO SOUND

Ergoline Excellence série má standardně přípojnou zdířku pro připojení sluchátek v provedení stereo sound.

MAXIMÁLNÍ POHODLÍ: BODY SOFT AKRYLOVÉ DESKYErgonomicky tvarované plochy pro ležení jsou znakem všech profesionálních solárií Ergoline. Zajišťují zvláště uvolněnou polohu při opalování a zabraňují vzniku otlačených a bílých míst v oblasti doteku akrylové desky s tělem.